Home » Szkoła podstawowa » Uczniowie » Nauczyciele przedmiotów

Nauczyciele przedmiotów

Nauczyciele w szkole podstawowej 2019/2020

KLASA I

WYCHOWAWCA p.  Aleksandra Lewandowska

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Edukacja wczesnoszkolna Aleksandra Lewandowska
Zajęcia komputerowe Aleksandra Lewandowska
 Język angielski Lidia Rusin
Religia  Agata Mrowicka
   

 

KLASA II

WYCHOWAWCA p.  Hanna Przyszło

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Edukacja wczesnoszkolna Hanna Przyszło
Nauczyciele wspierający Elżbieta Karmowska-Siwik/Monika Hommen
 Zajęcia komputerowe Hanna Przyszło
 Język angielski Aneta Rosiak
 Religia  Agata Mrowicka

KLASA III

WYCHOWAWCA p. Renata Mikołajczak

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Edukacja wczesnoszkolna Renata Mikołajczyk
Nauczyciel wspierający Marta Król-Berczyńska
Zajęcia komputerowe Renata Mikołajczak
 Język angielski  Aneta Rosiak
 Religia  Agata Mrowicka

KLASA IV

WYCHOWAWCA  p. Mirosława Wyrwińska

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski  Monika Krzyżostaniak
 Plastyka  Mirosława Wyrwińska
 Matematyka  Iwona Lewandowska
 Technika  Iwona Lewandowska
Język angielski Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Mirosława Wyrwińska
 Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne  Bartosz Skąpski
 Przyroda Anna Tomicka
 Religia  Agata Mrowicka

 

KLASA Va

WYCHOWAWCA

Elżbieta Karmowska-Siwik

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski  Agnieszka Gronowska
 Plastyka  Mirosława Wyrwińska
 Matematyka Iwona Lewandowska
Biologia Anna Tomicka
Geografia Elżbieta Karmowska-Siwik
 Technika  Iwona Lewandowska
Język angielski Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
 Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne Bartosz Skąpski
 Religia  Agata Mrowicka

 

KLASA V b

 

WYCHOWAWCA – Lidia Rusin

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski  Monika Krzyżostaniak
 Plastyka  Mirosława Wyrwińska
 Matematyka  Monika Hommen
Biologia Anna Tomicka
Geografia Joanna Fukowska
 Technika  Iwona Lewandowska
Język angielski Lidia Rusin
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
 Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne  Marzena Dopytalska
 Religia  Agata Mrowicka

 

 

KLASA VI

WYCHOWAWCA  – p. Iwona Lewandowska

 

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Język polski Agnieszka Gronowska
 Matematyka  Iwona Lewandowska
 Plastyka Mirosława Wyrwińska
 Technika  Iwona Lewandowska
 Język angielski  Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne Bartosz Skąpski
Przyroda Joanna Fukowska
 Religia  Agata Mrowicka
 Wychowanie do życia w rodzinie  Anna Tomicka

 

 KLASA VII

WYCHOWAWCA – Ewa ŁAdecka

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Nauczyciel wspierający Lidia Rusin
Język polski Monika Krzyżostaniak
 Matematyka  Monika Hommen
 Technika  Iwona Lewandowska
 Język angielski Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
Geografia Joanna Fukowska
Bilogia Anna Tomicka
Chemia Anna Tomicka
Fizyka Anna Tomicka
Informatyka Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne Bartosz Skąpski/Aleksandra Mielcarek
Plastyka Mirosława Wyrwińska
 Religia ks. Juliusz Graniczny
 Wychowanie do życia w rodzinie  Ewa Ładecka

KLASA VIII

WYCHOWAWCA – Joanna Fukowska

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski Agnieszka Gronowska
Fizyka Anna Tomicka
Matematyka Iwona Lewandowska
Geografia Joanna Fukowska
Język angielski Aneta Rosiak
Historia Elżbieta Sadowska
Religia ks. Juliusz Graniczny
Informatyka Elżbieta Karmowska-Siwik
Język niemiecki Ewa Ładecka
Biologia Anna Tomicka
Chemia Anna Tomicka
Wychowanie fizyczne Bartosz Skąpski/Aleksandra Mielcarek
Plastyka Mirosława Wyrwińska

 

 

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ad Codes Widget