Home » Szkoła podstawowa » Uczniowie » Nauczyciele przedmiotów

Nauczyciele przedmiotów

Nauczyciele w szkole podstawowej 2018/2019

KLASA I

WYCHOWAWCA p.  Małgorzata Pokorska

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Edukacja wczesnoszkolna Małgorzata Pokorska
Nauczyciele wspierający Elżbieta Karmowska-Siwik/Lidia Rusin
 Zajęcia komputerowe Małgorzata Pokorska
 Język angielski  Aneta Rosiak
 Religia  Agata Mrowicka

KLASA II

WYCHOWAWCA p. Renata Mikołajczak

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel wspierający

 

Renata Mikołajczak

Marta Król- Berczyńska

 

 Zajęcia komputerowe Renata Mikołajczak
 Język angielski  Aneta Rosiak
 Religia  Agata Mrowicka

 

KLASA III

WYCHOWAWCA  p. Hanna Przyszło

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Edukacja wczesnoszkolna  Hanna Przyszło
 Zajęcia komputerowe  Hanna Przyszło
 Język angielski  Lidia Rusin
 Religia  Agata Mrowicka

 

KLASA IVa

WYCHOWAWCA Danuta Mazur

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski  Agnieszka Gronowska
 Plastyka  Mirosława Wyrwińska/Arkadiusz Sobolewski
 Matematyka  Danuta Mazur
 Technika  Iwona Lewandowska
Język angielski Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
 Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne  Remigiusz Ignaczak
 Przyroda Joanna Fukowska
 Religia  Agata Mrowicka

 

KLASA IV b

WYCHOWAWCA – Lidia Rusin

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski  Monika Krzyżostaniak
 Plastyka  Mirosława Wyrwińska/Arkadiusz Sobolewski
 Matematyka  Monika Hommen
 Technika  Iwona Lewandowska
Język angielski Lidia Rusin
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
 Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne  Marzena Dopytalska
 Przyroda Anna Tomicka
 Religia  Agata Mrowicka

 

 

KLASA V

WYCHOWAWCA  – p. Iwona Lewandowska

 

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Język polski Agnieszka Gronowska
 Matematyka  Iwona Lewandowska
 Plastyka Mirosława Wyrwińska/Arkadisz Sobolewski
 Technika  Iwona Lewandowska
 Język angielski  Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
Informatyka  Elżbieta Karmowska-Siwik
 Wychowanie fizyczne  Remigiusz Ignaczak
Przyroda Joanna Fukowska
 Religia  Agata Mrowicka
 Wychowanie do życia w rodzinie  Anna Tomicka

 

KLASA VI

WYCHOWAWCA – Lidia Keller-Jędrzejaszek

PRZEDMIOT IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA
 Nauczyciel wspierający

Język polski

Lidia Keller-Jędrzejaszek

Monika Krzyżostaniak

 Matematyka  Monika Hommen
 Technika  Iwona Lewandowska
 Język angielski Aneta Rosiak
 Muzyka Arkadiusz Sobolewski
 Historia  Elżbieta Sadowska
Zajęcia komputerowe Elżbieta Karmowska-Siwik
 Przyroda  Joanna Fukowska
 Wychowanie fizyczne  Remigiusz Ignaczak
Plastyka Mirosława Wyrwińska/Arkadiusz Sobolewski
 Religia  Agata Mrowicka
 Wychowanie do życia w rodzinie  Anna Tomicka

 KLASA VII

WYCHOWAWCA – Joanna Fukowska

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski Agnieszka Gronowska
Fizyka Magdalena Manicka
Matematyka Iwona Lewandowska
Geografia Joanna Fukowska
Język angielski Aneta Rosiak
Historia Elżbieta Sadowska
Religia ks. Juliusz Graniczny
Informatyka Elżbieta Karmowska-Siwik
Język niemiecki Ewa Ładecka
Biologia Anna Tomicka
Chemia Anna Tomicka
Wychowanie fizyczne Remigiusz Ignaczak
Plastyka/Muzyka Mirosława Wyrwińska/Arkadiusz Sobolewski

 

KLASA VIII

WYCHOWAWCA – Aneta Rosiak

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA
Język polski Monika Krzyżostaniak
Fizyka Magdalena Manicka
Matematyka Danuta Mazur
Geografia Joanna Fukowska
Język angielski Aneta Rosiak
Historia Elżbieta Sadowska
Religia ks. Juliusz Graniczny
Informatyka Elżbieta Karmowska-Siwik
Język niemiecki Ewa Ładecka
Biologia Anna Tomicka
Chemia Anna Tomicka
Wychowanie fizyczne Remigiusz Ignaczak
Plastyka Mirosława Wyrwińska/Arkadiusz Sobolewski

 

 

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Ad Codes Widget