Home » Aktualności 2019/2020 » Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy pierwszej, pod kierunkiem Pani Aleksandry Lewandowskiej, którzy tego dnia zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie. Pasowanie na ucznia to podniosła chwila, która pomaga dziecku zrozumieć, że chodzenie do szkoły jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem; że to istotny element życia człowieka, z którego każdy może być dumny.

Dnia 11 października 2019 roku z okazji  Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji
i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców, zaproszeni goście oraz uczniowie. Galowe stroje, symboliczne róże w uczniowskich dłoniach zwiastowały atmosferę szkolnego święta.

W części oficjalnej głos zabrał Pan Jan Czaja i w imieniu Szkolnej Rady Rodziców Pani Daria Sękowska, którzy wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Dyrektor szkoły, Pani Marzena Dopytalska  złożyła podziękowania wszystkim pracownikom zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy.

Przy tej okazji zostały wręczone nagrody dyrektora i wójta dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom
i pracownikom szkoły symboliczne kwiaty.

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Ad Codes Widget