Home » Bez kategorii » „Samotna wśród wielu”

„Samotna wśród wielu”

„Samotna wśród wielu” – spektakl profilaktyczno – wychowawczy
w Zespole Szkół w Krzymowie

_dsc0095  Dzień profilaktyki już na stałe wpisał się
w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. 23 listopada 2016 roku, o godz. 10.00, po wielu dniach intensywnych przygotowań, zaprezentowaliśmy nasz spektakl.
Zaproszeni goście, przedstawiciele ze Starostwa, Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej
w Ślesinie, Sądu Rejonowego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Urzędu Gminy, Straży, Policji oraz delegacje uczniów ze wszystkich szkół z terenu gminy i oczywiście nasi rodzice.
Wszyscy przybyli punktualnie, by uczestniczyć w tym ważnym dla nas wydarzeniu. W naszym spektaklu, przygotowanym pod czujnym okiem naszych nauczycieli, pokazaliśmy historię młodej dziewczyny, której rodzice się rozstają, a ona czując się samotna, wśród wielu otaczających ja osób, sięga po rożnego rodzaju używki. Szuka w nich pocieszenia, ale czy je znajduje? Nie! Nie taką drogą chce iść! W porę dostrzega, że w ten sposób niczego nie osiągnie…niczego dobrego! W naszym spektaklu chcieliśmy pokazać, że życie każdego z nas jest ogromną wartością, o którą trzeba dbać i ją pielęgnować. Umieć zawsze dokonywać właściwych wyborów, pokonać przeciwności, by kiedyś w przyszłości gorzko nie żałować.

Ty układasz życia plan. Nikt nie może wchodzić do twojego świata bez twojego TAK.

Nikt nie może Światem Twym manipulować. Tylko Ty masz klucz do niego, wszystko zatem zależy od Ciebie. Czerp życie pełnymi garściami i doceniaj jego piękno. – oto nasze przesłanie, przesłanie młodych ludzi z Zespołu Szkół w Krzymowie.

 

GALERIA

Autorką zdjęć -Agata Jacolik

 

 

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Ad Codes Widget